Iki minangka resep chowder sing paling dhuwur sing nganggo haddock utawa cod, seasonings, butter, kentang, lan wortel, bebarengan karo bawang lan bahan liyane.
Resep iki migunakaké haddock ing chowder iwak, nanging krupuk bisa digawe karo pollock, kodhe, utawa iwak putih sing padha.
Sampeyan uga bisa saute bawang ing bacon ngombe tinimbang butter banjur garnish karo bacur crumbled.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram haddock utawa cod fillet (seger utawa beku)
- 1 tuwung duduh kaldu pitik
- Uyah 1/2 sendok teh
- irisan mrico ireng lemah
- 1/4 sendok teh paprika manis
- 1 1/2 cangkir kentang (diced lan dikupas, sekitar 1/2-inch)
- 3/4 cangkir wortel (diced)
- 1 bawang bombay (disigar sacukup)
- 2 sendok makan mentega
- 2 tablespoons glepung kabeh-waé
- 2 cangkir susu
- Garnish: Parsley disigar utawa seger chives
Cara Nggawe
- Cut fillet iwak menyang potong cilik; disisihaké.
- Ing saucepan gedhe utawa pawon Walanda , gabungke kaldu pitik, bumbu, kentang, lan wortel. Masak, ditutupi, watara 8 menit, nganti sayuran sing lembut. Nambahake iwak lan cook kanggo liyane 8 menit.
- Sauntara, ing saucepan medium, sauté bawang ing butter nganti tender. Nglakoake glepung nganti digabungake. Mboko sithik nambah susu, aduk terus. Terus diadopsi lan masak nganti thickened.
- Nambah campuran susu sing thickened menyang sayuran lan iwak masak; terus masak nganti meh 5 nganti 10 menit, seneng nggoreng.
- Ngombe krupuk iwak karo parsley seger utawa chives seger.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 448 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 123 mg |
| Sodium | 990 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 43 g |