Kue apel saka Polandia - plikt-SEK zhe YAH-boo-kah) - lan cheesecake- sernik Polandia (SEHR-nik) - ana loro panganan sing paling kerep ditemokake ing meja Polandia. Ana atusan resep kanggo loro-lorone. Iki kue apel tradisional sing ditresnani dening akeh.
Versi Polandia pai apel dikenal minangka szarlotka . Nanging iki saestu kue-placek z jablka secara harfiah tegese "kue warata karo apel." Coba plums, peaches utawa nectarines ing resep iki kanggo efek apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 1/3 cangkir glepung (
- kabeh-tujuan )
- 2 1/2 sendok teh baking powder
- 3/4 séndok garam
- 1 cup gula (dipérang nganggo)
- 4 ons butter (suhu kamar)
- 3/4 cup susu
- 2 endhog gedhe
- 4 apel sing gedhe (dikupas, diiris lan diiris tipis)
- 1/4 cengkeh sendok teh
- 3 sendok mentega (kadhemen, potong)
Cara Nggawe
- Cepet jog telusur 13x9 inci karo semprotan masak. Panularan panas nganti 350 F.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke glepung, bubuk manggang, uyah, lan gula 3/4 gelas. Tambahake 4 ons mentega, susu, lan endhog. Ngalahake ing kacepetan medium 4 menit.
- Pour setengah adonan menyang pan disiapake, banjur lapisan ing setengah apples. Sendok kabeh nanging 1/2 cangkir saka adonan sing isih ana ing endhog, kanthi lengkap.
- Selehake apel sing isih ana ing ndhuwur lan tempelake maneh adonan 1/2 cangkir ing apel.
- Cut nganti gula 1/4 cangkir lan cengkeh dadi 3 sendok mentega sing adhem lan sprinkle ing kue sing ora kenthel.
- Panggang kira-kira 40 menit utawa nganti tes tusuk sing resik.
- Supaya kue kelangan ing pan supaya jus apel bakal reabsorbed kanggo nggawe kue sing lembab.
- Gosong karo gula permen, yen dikarepake, lan potong dadi 12 kotak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 253 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 108 mg |
| Sodium | 267 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |