Nggawe kentang mashed nganti seminggu luwih dhisik supaya sampeyan bisa konsentrasi ing sajrone mangan. Kentang ing godhong mentega kaya karo keju krim lan krim sing ora nguntungke.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 15 medium (5 kilogram) kentang (peeled and quartered)
- 6 ons
- keju krim (suhu kamar)
- 1 tuwung
- ora nguntungke krim
- 2 teaspoons bubuk bawang
- 1 sendok teh
- uyah
- 1/2 sendok teh
- mrico
- 2 putih endhog, rada diantemi
- 1 sendok makan mentega utawa margarine
Cara Nggawe
- Semprotake sajian gedhe karo semprotan masak minyak nabati.
- Ing pot gedhe banyu sing nggodhog liwat panas dhuwur, masak kentang nganti tender nalika pierced karo garpu; dibusak saka panas lan saluran.
- Mash kentang nganti ora ana lumps. Tambah keju krim, krim sing ora nguntungke, bubuk bawang, uyah, mrico, lan endhog; campuran uga. Titik karo butter utawa margarine. Cendhek rada, tutup, lan refrigerate.
- Preheat oven nganti 350 derajat F. Njupuk kentang mashed metu saka kulkas 30 menit sadurunge manggang. Panggang, dijamin, 40 menit utawa nganti steaming panas ing tengah. Buang saka oven lan ngawula langsung.
Cathetan : Resep iki bisa digawe nganti saminggu. Yen nyiyapake ahead, panggonan ing dishproof baking oven, ngidini rada adhem, nutupi lan refrigerate.
Source: Apa Masak Amerika dening Linda Stradley lan Andra Cook (Falcon Publishing)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 115 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |