Endhog teh, uga diarani endhog marmer, katon khas lan gampang digawé. Nganggo resep-resep minangka kudapan, karo mangan dina dim sum , utawa kanggo nedha sarapan nalika musim Taun Anyar Tionghoa, resep iki bakal dadi hit.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 Telur
- 3 1/2 cangkir banyu sing adhem, utawa sing diperlokake
- 1 sendok teh uyah
- 2 tablespoons
- soy sauce
- 1/2 cangkir teh ireng diseduh
- 2 Star anise, pecah dadi potongan individu
- 1 kayu kayu manis
Cara Nggawe
- Selehake endhog ing saucepan nganggo banyu, yen atimu tetep sethithik 1/2 inci banyu ing endhog. Tutup lan nggawa menyang godhok rolling.
- Copot saucepan saka unsur lan endhog endhog nganti 15-20 menit nganti masak. Copot endhog lan mbukak banyu adhem nganti garing. (Rekaman banyu ing panci).
- Tutul endhog sing digoréng alon-alon kanthi mburi sendok, kanggo nggawe seret-seret retak kabeh ing endhog, nanging manawa kulit tetep tetep utuh. (Yen cangkang ora mati, aja padha sumelang - mung ateges yen endhog bakal nduweni warna luwih peteng tinimbang liyane).
- Nggawa banyu ing teluk bali menyang godhok. Tambahake uyah, kecap asin, tèh ireng, bêsik bêsik, lan tongkat kayu manis. Tambah endhog. Simmer, aduk sok-sok, 2 jam.
- Pateni panas lan endhog endhog nganti cedhak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 108 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 213 mg |
| Sodium | 399 mg |
| Karbohidrat | 4 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 9 g |