Penembak iku jenis minuman sing unik nanging iki Colada Sejatine ndadekake ing sawetara rasa sing kita temokake ing koktail. Senajan banget kuwat ing rasa loro supaya bisa diowahi dadi minuman sing apik tanpa bantuan sethithik, iku duweni potensial dadi salah siji rasa ngicipi sing luwih apik, nembak sing kuat. Rasa ngemot Pina Colada tanpa rum lan nalika nanas bisa menehi reaksi tart kanthi langkah-langkah, klapa kasebut nggawé tantangan sing nyenengake.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons Van Gogh Pineapple Vodka
- 1/2 ons Van Gogh
- Kelapa Vodka
- 1/2 ons
- Jus nanas
Cara Nggawe
- Tuang Vodka nanas Van Gogh, Vodka klapa, lan jus nanas menyang gelas karo es.
- Gegeletake kanthi cepet lan tuangake menyang kaca sing ditembak loro-ons.
Resep keslametan: Van Gogh Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 75 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |