Resep iki minangka cara sing apik kanggo nikmati hadiah jagung musim panas saka jagung seger. Padha bisa dadi cemilan utawa sajian kanggo sedhep.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 gedhe kuping jagung manis sing seger (utawa tuwung sing dikempalken, jagung sing dikuwatir, beku)
- 2 endhog gedhe
- 1/4 cangkir susu kabeh
- 1/4 tuwung sajian kabeh
- 3 tablespoons cornmeal kuning
- 1 1/2 sendok teh gula
- 1/2 sendok teh uyah utawa kanggo rasa
- 2 1/2 sendok teh baking powder
- 1 botol minyak goreng kanggo frying (bisa diganti canola)
Cara Nggawe
- Sajrone mangkuk gedhe, kanthi nggunakake piso sing cetha, kanthi cetha cukur jagung jagung mati cob. Kanthi mburi piso, cukurake jus susu saka tongkol menyang mangkuk.
- Whisk endhog lan susu dadi jagung nganti diisi. Ing mangkuk liyane, gabungke glepung, cornmeal, gula, uyah, lan bubuk manggang. Tuangi ing cangkir saka campuran jagung, lan aduk karo spatula kanggo mbentuk adonan sing kandel.
- Tuangkan lenga sakitar 3/4 inci jero dadi skillet berat. Luwih panas dhuwur nggawa minyak menyang 375 ° F. Nalika lenga panas, gulung sendok sing disiapake kanthi teliti menyang minyak. Aja akeh, sing ora bisa nyenthel. Paling apik rampung ing rong perangan. Masak kira-kira 3 menit ing saben sisih, nganti jamban jagung ana coklat emas.
- Ngemil ing tuwung kertas utawa rak kabel. Garam yen dikarepake, lan sajrone ngladeni langsung jagung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 268 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 228 mg |
| Sodium | 1,045 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 12 g |