Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir saka semolina coarse (ngganti Farina utawa Cream of Wheat)
- 1/2 tuwung minyak nabati
- 1/4 cangkir lenga zaitun
- 1/4 cangkir walnuts (dicincang coarsely), plus luwih kanggo topping, yen pengin
- 1/4 cup kacang pinus
- 1/4 cup raisins
- Kanggo Sirup:
- 4-1 / 2 cangkir banyu
- 2-1 / 2 gelas gula
- 1/2 tuwung madu
- 3 potong kayu legi kayu manis
- 3-4
- kabeh cloves
- Piece kulit oranye 2-inch
- Garing kayu legi (kanggo dusting)
Cara Nggawe
Siapke sirup: Kanggo saucepan medium, tambahkan banyu, gula, madu, kayu manis, cengkeh, lan kulit jeruk. Godhok 5 menit banjur adohake panas lan garing alon-alon. Bubuk kulit kayu manis, cengkeh lan oranye sadurunge ditibakake.
Ing saucepan sing luwih gedhe, liwat panas sing dhuwur, nambah minyak lan panas nganti shimmering. Nambahake semolina kasar lan masak, gampang diaduk kanggo nyegah tancep. Masak semolina ing lenga nganti biji-bijian wiwit roti panggang lan nguripake werna emas sing jero.
Copot pot saka panas lan tambahake sirop panas ing campuran semolina. Semolina bakal ngocok, gelembung, lan spatter supaya ati-ati ora bisa ngobong. Ngaduk ing walnuts, kismis, lan kacang cemara lan terus masak nganti semolina nyerap kabeh cairan.
Tutup pot sing kenceng lan disisihake kanggo adhem nganti 10-15 menit.
Sendok campuran menyang cetakan puding utawa dadi ramekin saben. Sijine godhok kanggo ngendhokke suhu kamar sadurunge ngladeni.
Kanggo ngawula, sprinkle karo kayu manis lan sawetara liyane disigar perkakas (yen pengin).
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 541 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 15 g |
| Kolesterol | 27 mg |
| Sodium | 21 mg |
| Karbohidrat | 71 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |