Resep kue quatre iki nggawe roti lembut, lan nduweni crumbs cilik sing lembab sing apik kanggo slicing lan porsi sing gampang. Iki versi klasik kue pound Perancis, nggunakake mung rasa vanilla kanggo rasa halus. Bebas ngombe kacang cincang lan woh-woh garing ing adonan kanggo rasa sing enak, teken resep teken.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 endhog gedhe, dipisahake
- ¾ cup granulated sugar
- ¾ tuwung salted butter
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1 ¼ gelas glepung kabeh-tujuan
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 350 derajat. Mentega 10-inch bundt cake pan lan disisihake. Ngalahake putih endhog nganti kaku, wangun glossy puncak. Ing mangkuk kapisah, krim bareng karo kuning telur, gula, mentega, lan vanila. Ngaduk ing vanilla lan glepung, banjur kanthi cepet melu putih endhog menyang adonan. Sendok adonan menyang pan disiapake lan panggang nganti 45 - 50 menit, nganti tes rampung. Sijine kue ing panci ing jero nganti 10 menit, guncang alon-alon supaya bisa ngeculake, banjur transfer kue menyang rak kawat kanggo ngisi lengkap.
Kue kuarsa kuartal klasik iki nggawe 10 sajian.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 256 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 127 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |