Resep gluten gratis kanggo pecan pie iku luar biasa manis lan enak. Aja intimidasi babagan nggawe krim kue buatan. Prosesor pangan nggawe tugas cepet lan gampang - mung njaga mentega utawa nyenyet kenceng lan nggunakake banyu es.
Pecutan pecan sing sugih dicampur karo blender, nggawe iki dadi favorit sing cepet lan gampang.
Tip: wajan roti 8 utawa 9-inch kanthi bagian sing bisa dicopot ndadekake kerak crimped sing apik-apik lan nggawe pai nglereni gampang banget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 8 utawa 9 "
- gluten-free pai crust (unbaked)
- 2 endhog gedhe
- 2/3 cup gula
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 cup sirop jagung sirup
- 2 sendok makan mentega
- 1 sendok teh vanilla
- 1 tbsp pecan (plus babagan 20 biji pecan kabèh)
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 425 F / 218 C
- Tambahake endhog, gula, uyah, sirup jagung, butter lan vanilla ing jar blender lan pulsa nganti kaping nganti campuran digabungake.
- Nambah 1 tbsp pecan lan pulsa sepisan utawa kaping pindho, mung nganti pecans wis dicampur coarsely.
- Tuangi menyang kothak pai sing disiapake lan panggihake bagian pecan ing ndhuwur ngisi.
- Panggang ing 425 F / 218 C kanggo 15 menit banjur suhu oven sing luwih murah nganti 350 F / 177 C lan panggang tambahan 30 menit, utawa nganti kerak dadi coklat emas lan kue sing kecokelatan.
- Kelangan ing rak kawat sadurunge nglayani.
Pangeling: Tansah priksa manawa permukaan, peralatan, panci, lan piranti sampeyan bebas saka gluten. Tansah maca label produk. Prodhusèn bisa ngganti formulasi produk tanpa kabar. Yen ana ing keraguan, aja tuku utawa gunakake produk sadurunge ngontak Produsèn kanggo verifikasi sing produk gratis gluten.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 297 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 203 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 5 g |