Resep apricot iki minangka panganan enak sing gampang lan enak. Apricot kaleng sing dicampur lan digabung karo gelatin lan gula. Dicampur campuran gelatin banjur dikombinasi karo krim anyar. Iki minangka panganan cuci mulut sing gampang kulawarga sampeyan bakal takon maneh lan maneh. Coba karo peaches utawa pears!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bisa (16 ons) apricot halves, lemes
- 1 envelope gelatin unflavored, bab 1 tablespoon
- 3 sendok teh banyu adhem
- 2 sendok teh jus lemon
- Gula 1/3 cup
- 1 1/2 cangkir abot utawa whipping cream, diempet
Cara Nggawe
- Papan apricot ing wadhah blender; puree. Ing mangkuk cilik, gelatin gelatin ing banyu sing adhem.
- Ing saucepan medium, gabungke apricot puree, gelatin, jus lemon, lan gula. Panaskan panas sing panas nganti gelatin lan gula dibubarake. Ngendhokke nganti kira-kira 30 menit.
- Melu krim dikocok; pour dicampur dadi jamur utawa mangkok 4-cangkir. Resep resep apricot nganti tenan.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 126 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 17 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |