Sisih paling apik babagan resep iki yaiku manawa gampang kanggo ngapainake pilihan anak dhewe. Yen padha tresna jagung luwih saka kacang ijo, nambah jagung kanggo resep.
Sampeyan ora bisa nggawe resep iki. Sampeyan mung bakal luwih apik yen sampeyan ngaturake rasa favorit kulawarga.
Supaya tetep mantep. Resep iki bakal dicekel anak-anak, "Sayuran luwih, mangga!"
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter daging stew
- 2 kaleng 10,5 ons kaldu daging sapi
- 1 kaleng banyu
- 1 stoking celery, tuwuh dadi potongan cilik
- 1 sangkar medium, kira-kira 1/2 tuwung
- 1 potong gedhe dipotong dadi kubus cilik
- 1 14,5 ons gandum kacang hijau, potong bêsik, utawa 1/4 cangkir kacang ijo seger
- 1 kaleng 11 onsa jagung jagung utawa 1 1/4 cangkir jagung seger
- 1 14,5 ons bisa diced tomat utawa 1 3/4 cangkir tomat seger
- 1 tas 16-ons saka kacang lan wortel beku utawa 2 cangkir kacang polong seger lan wortel
- Mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
Daging stew coklat ing wajan non-stick. Cut menyang potongan cilik.Ing panci sup gedhe, nambah kabeh úa. Kalor kanggo nggodhok.
Kurangi panas dadi kurang. Tutup nganti kira-kira 20 menit utawa nganti sayuran becik lan lembut.
Yen sampeyan duwe sandwich, sayuran bakal ngetokake duduh kaldu daging sapi. Tambahake cipratan banyu kanggo nyedhiyakake sup maneh utawa kanthi nggunakake sisa-sisane minangka sajian pangan sing enak karo panganan utama.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 486 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 112 mg |
| Sodium | 474 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 11 g |
| Protein | 44 g |