Cocktail Abbey ndadekake koktail sing brunch banget lan versi Orange Blossom luwih canggih. Minuman sing paling prasaja kanggo nggawe nanging panen jingga nambahake tendangan tipis kanggo ngombe, sing bisa sampeyan karepake kanggo rasa sampeyan.
Regan's Orange Bitters No. 6 minangka kombinasi sempurna karo gin premium favoritmu. Kanggo jus, seger tansah luwih apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- gin
- 1 1/2 ons
- jus jeruk
- 2 dashes
- bitters orange
- Garnish:
- maraschino cherry
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es cangkir.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
- Garnish karo Cherry.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 169 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |