Anget, galak lan éca: telung tembung sing nggambaraké Cafe Amore lan Kopi Sambungan Prancis. Iki koktail sing dicampur karo Cognac, kopi lan almond sing éndah, sing mesthine sampeyan bakal tresna karo!
Biasane, Cafe Amore nggunakake bagean sing padha (1 ons saben) saka minuman keras, nalika French Connection Coffee duweni 1 1/2 ons Cognac lan 1/2 ons amaretto. Uga, ing sisih ngadhem, pindhah menyang kopi lan nggawe Connection Prancis No. 1 utawa 2 .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons Cognac
- 1 ons
- amaretto
- 8 ons kopi (ireng, luwih utawa kurang kanggo ngisi kaca)
- Garnish:
- ngalahake krim
- Garnish: almond almond
Cara Nggawe
- Tuangkan Cognac lan amaretto menyang kaca warung Irlandia .
- Isi kopi panas.
- Ndhuwur karo krim ngalah.
- Garnish karo almond cukur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 187 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 33 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 15 g |
| Protein | 23 g |