Ana mistik tartamtu ing koktail biru sing narik kawigaten kita lan ningkatake pangrasa lan Blue Lagoon Margarita iki minangka salah sawijining sing ora nguciwani.
Margarita iki minangka salah siji saka sawetara kanthi corak kumelun, las apron-lime soda sing, lan 7-Up lan kaya becik kanggo cipratan sethithik. Sisa cocktail digawe saka curacao biru, kanggo rasa oranye lan hue biru sing padhang, karo jeruk (seger sing paling apik) lan jus nanas. Minangka karo koktail jus nanas sing diguyang, iki bakal dadi sethithik bobot lan busa, nanging bakal tetep ana ing kaca kasebut.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons tequila
- 3/4 ons
- curacao biru
- 1/2 ons
- jus nanas
- Splash of
- lemon-jeruk soda
- Jempol jus jeruk
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur dadi kaca margarita sing digodhog .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 127 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 1 g |