Nemokake jeruk getih ing pasar lokal bisa dadi angel. Sembarang macem-macem bakal apik ing resep vinaigrette iki, nanging yen sampeyan duwe pilihan milih karo oranye Moro utawa Tarroco.
Kanggo gagasan salad sing luwih unik, maca Top 10 Resep Vinaigrette lan digunakake ing macem-macem roti.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh cukà (anggur putih)
- 1/4 cangkir jus jeruk (jeruk darah)
- 2/3 tuwung lenga zaitun
- 1/2 clove papak (ulig lan sacoro apik disigar)
- 1 tablespoon shallots (sacoro apik disigar)
- 2 teaspoons parsley seger (sacoro apik disigar)
- 2 teaspoons chives (seger, sacoro apik disigar)
Cara Nggawe
Selehake kabeh bahan ing jar lan goyangake nganti disiram. Genti-genti, sampeyan bisa sregep nyuntikake bahan-bahan ing mangkuk cilik nganti wis rampung digabungake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 380 |
| Lemak total | 36 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 26 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |