Nalika cuaca musim panas, ora ana sing bisa dadi luwih apik tinimbang botol mrica. Werna anggur , versi anggur saka toddy panas klasik, minangka sajrone liburan tradisional ing pirang-pirang negara Donya Lawas. Dijenengi "Glögg" ing negara-negara Nordik lan "Glühwein" ing Jerman, anggur sing wis ditemtokake wis ngetokake wong-wong ing jaman iki. Biasane digawe karo anggur abang, anggur dipanen, diwenehi spice lan digawe panas kanthi alternatif kanggo kopi tradisional, cider lan toddy ing pesta liburan utawa mung ing wayah wengi sing adhem.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Siji botol (750 ml) anggur abang (saran:
- Cabernet Sauvignon ,
- Zinfandel ,
- Merlot )
- Siji oranye (kupas lan iris, supaya kulit bisa nambah zest kanggo masak)
- 1/4 cup brandy
- 8 nganti 10 cengkeh
- 1/3 tuwung madu (utawa gula)
- 3 kayu legi
- 1 sendhok teh. seger utawa 2 sendhok teh. lemah jahe (allspice bisa diganti)
Cara Nggawe
- Kanggo nggawe anggur sampurna saka mulled anggur, gabungke kabeh bahan ing salah siji pot gedhe utawa cooker alon.
- Gamelan kanthi cepet anget bahan-bahan ing panas nganti panas (supaya ora nggodhok), kanggo 20 nganti 25 menit.
- Ngadhepi sok-sok kanggo mesthekake yen madu utawa gula wis bubar rampung. Nalika anggur wis ngukus lan bahan-bahan wis dicampur kanthi becik, siap ngladeni.
- Ngombe anggur ing mug (ninggalake seasonings behind) lan nikmati!
- Cangkir saka 1/3 madu utawa gula ora nggawe anggur sing luwih manis, aran bebas madu / gula nganti rasa.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 204 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 4 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |