Panggang panggang oranye iki yaiku pita abu-abu sing dimasak nganggo jus jeruk, rempah-rempah, lan bahan liyane. Panggang babi iki éca karo beras utawa mie.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 daging babi, 3 nganti 4 lbs, trim (daging babi)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico ireng anyar
- 1 cilik bisa (6 ons) beku jus oranye konsentrasi, thawed
- 1/4 cup brown sugar
- 1/8 sendok teh kacang tanah
- 1/8 sendok teh lemah
- allspice
- 3 tbsp glepung dicampur karo 3 sendok teh banyu adhem
Cara Nggawe
- Nyelehake manggang bahu babi ing cooker alon; sprinkle karo uyah lan mrico.
- Ing mangkuk, gabungke konsentrat jus jeruk, gula abang, pala, lan allspice; pour liwat manggang daging babi. Tutup lan masak HIGH kanggo 1 jam. Kurangi panas kanggo LOW lan masak nganti 8 jam.
- Sadurunge porsi, skim lemak saka jus lan pour jus masak menyang saucepan cilik. Bawane menyang godhok lan cook, aduk, nganti rada nyuda lan rasa dadi konsentrasi.
- Gumpen ing campuran glepung lan banyu lan terus nggarap nganti kental. Ngawasi jus sing thickened kanthi manggang daging babi.
Tip
- Sajadah iki nganggo biskut utawa gulungan, beras, lan salad kanggo panganan sing nyenengake.
- Geser jus menyang separator gravy kanggo gampang ngurangi lemak ing cairan.
- Babi daging babi bisa dicincang utawa diiris lan ditambahake sajian panganan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 637 |
| Lemak total | 35 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 215 mg |
| Sodium | 403 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 60 g |