Coklat gula saldo ketelan lemon ing sajian iki sing populer.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4-5 Payung ayam boneless (dipotong dadi potongan-potongan ukuran)
- 2 iris jahe (minced)
- 4 sendok teh jus lemon seger
- Kanggo Marinade:
- 1 tablespoon sherry garing
- 1 tablespoon
- saus kerang
- 1 tablespoon
- kecap soy sauce
- 1 sendok teh gula coklat
- Garnish: trikatuka ijo (bawang bombay utawa scallions) lan wedge lemon
Cara Nggawe
- Gabung karo bahan-bahan marinade. Selehake pitik ing mangkuk karo jus lemon. Nambahake bahan-bahan marinade lan sprinkle jahe ing ndhuwur pitik.
- Marinate pitik kanggo kira-kira 20 menit.
- Uap pitik. Yen nggunakake wajan kanggo nggorok pitik, nempatake pitik ing sajian steamproof lan tuangake bahan-bahan marinade kasebut. Uap pitik nganti putih lan dimasak.
- Yen nggunakake steamer komersial, nyiyapake miturut arah steamer. Gumantung ing jinis steamer, sampeyan ora bisa nyelehake garam liwat pitik sadurunge ngukus. Yen kuwi, jaga marinade lan kukus pitik miturut instruksi pabrik. Nggawa marinade sing disiapake menyang godhok lan tuku ayam sadurungé porsi.
- Ngawasi panas karo beras lan jamur pepe gorengan. Garnish karo trikatuka ijo lan wedge linglang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1520 |
| Lemak total | 88 g |
| Saturated Fat | 24 g |
| Lemak ora jenuh | 35 g |
| Kolesterol | 523 mg |
| Sodium | 858 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 165 g |