Wêduk iki duwe rasa jeruk saka macem-macem jus lan zest. Iki digabung karo pilihan rempah-rempah sing enak menehi apa wae sing nyiyapake rasa gedhe. Elinga yen ngijini marinade nalika mbantu rasa kanggo campuran lan menehi wektu tempel kanggo nglapisi. Gawe paste iki malah spiker kanthi nggunakake bubuk cabe panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 linglang (lan zest)
- 1 jeruk (lan zest)
- 1 jeruk (lan zest)
- 1/2 cabe ijo (utawa luwih kanggo rasa, disigar nganggo utawa tanpa wiji)
- 5 cloves papak (sacoro apik digosok)
- 3 tablespoons / 45 mL bubuk cangkir (entheng)
- 1 sendok teh / 15 ml minyak zaitun
- 1 sendok teh / 15 mL paprika
- 1 sendok teh / 5 mL cumin (lemah)
- 1 sendok teh / 5 mL uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL oregano pepe
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL kayu manis
Cara Nggawe
Campur 1/2 sendok teh kabeh zest woh lan kabeh jus karo bahan liyane. Tambah rempah-rempah yen dikarepake. Ayo ngadeg paling sethithik 30 menit sadurunge nggunakake (ngirim bakal thicken). Simpen ing wadhah sing nyenyet ing kulkas nganti 7 dina sawise persiapan.
Marinate daging sapi nganti nganti 24 jam, daging babi lan unggas kanggo 12 jam, iwak lan panganan segara kanggo 30 menit nganti 1 jam. Campuran bisa ditrapake kanggo sayuran sadurunge dicekel ing panggangan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 58 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 381 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |