Yen sampeyan pengin nyoba daging babi barbecue tradisional Carolina, banjur iki resep kanggo sampeyan!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 nganti 6 kilogram boneka babi boneless (2.2 to 2.7 kg)
- Kanggo Rub:
- 2 sendok teh / 30 mL paprika
- 2 sendok teh / uyah 30 ml
- 1 sendok teh / 15 mL mrica ireng (lemah)
- 2 teaspoons / 10 mL cayenne pepper (lemah)
- Kanggo Baste:
- 1 1/2 cangkir / 360 ml cuka cuka
- 1/2 cup / 120 mL wiski Bourbon
- 1 cup / 240 ml banyu
- 2 tablespoons / 30 mL molasses
- 1 sendok teh / uyah 15 mL
- 4 Chipotle chili peppers (finely chopped)
- 1 sendok teh / 15 mL abang mrica ireng
- 1 sendok teh / 15 mL mrica ireng
- 1 sendok teh / 5 mL cayenne pepper (lemah)
Cara Nggawe
1. Ing mangkuk campuran sing cilik, gabungke kabeh bahan samubarang. Pundhak daging babi karo bumbu lan tutup karo bungkus plastik. Ngendhokke 8 nganti 24 jam.
2. Preheat grill kanggo medium panas. Mungkasi Pundhak daging babi ing panggangan lan mbayar ngrokok nganggo kripik Hickory. Priksa manawa keripik kayu direndhem lan diiris sadurunge digunakake. Tambah krim areng lan kayu sing perlu kanggo njaga suhu ing medium, utawa 200 nganti 225 derajat F / 95 nganti 110 derajat C.
3. Panyehake daging babi kanggo 5 nganti 6 jam utawa nganti temperatur internal nganti 185 derajat F / 85 derajat C. Nganggo baste saben 20 menit sajrone sajrone jam gawe sing pungkasan. Elingi supaya didhahar saka saus sithik sadurunge digunakake ing daging babi sing digoreng.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 846 |
| Lemak total | 46 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 21 g |
| Kolesterol | 296 mg |
| Sodium | 3,026 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 82 g |