Sayur sayuran sawi sing enak digawe karo sayuran sayuran beku. Gunakake daging babi sing kurang lan tambah sawetara daging babi sing diced, yen sampeyan pengin rasa haseum. Diced sausage panas lan apik banget ing sayuran uga.
Sayuran ijo sing tradisional diwenehake nganggo saus cabe panas, yaiku kombinasi saka paprika cilik lan cuka. Yen sampeyan ora bisa nemokake saus panas ing pasaran, ndeleng tips carane nggawe saka ngeruk.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 10 nganti 12 irisan daging babi (diced)
- 1 tuwung bawang (disigar)
- 16 ons sayuran sawi beku
- Opsional: diced dicampur ham
- 1 sendok teh Cajun bumbu (utawa uyah sing akeh dibumbui, utawa uyah, utawa kanggo rasa)
- Opsional: mrico mrico abang
- Dash black pepper (kanggo rasa)
- 1 nganti 2 sendok teh butter
Cara Nggawe
1. Masak daging babi nganti meh garing; nambah bawang lan saute nganti bawang lembut lan daging babi garing.
2. Nyelehake sayuran sawi sing disigar ing saucepan medium; tutup karo banyu. Bawane menyang godhok, ngurangi panas kanggo medium-low, lan simmer nganti 20 nganti 30 menit. Tambah bacon lan bawang, bebarengan karo ham, yen nggunakake. Tali karo seasonings lan butter kanggo rasa.
Tip
- Pepper Sauce: Paket jar kue sterilized sing resik kanthi peppers panas (resik). Tuang cuka liwat mrico menyang ndhuwur jar lan nambahake 1/2 sendok teh uyah halal. Yen dikarepake, tambahkan 1 sendok teh gula. Tutup lan refrigerate.
Sampeyan uga bisa Kaya
Winona's Turnip Greens with Bacon Drippings
Greens Kidul lan Pinto Kacang Kamara
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 68 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 10 mg |
| Sodium | 442 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |