Ya, sampeyan bisa nyiyapake sajian vegetarian lan vegetarian sing sehat ing crockpot! Cukup scramble squash, mbusak wiji lan nambah menyang crcokpot kaya sing! Pinggir sisi squash ora bisa luwih gampang.
Kaya butternut squash? Gulung mudhun kanggo cara liyane kanggo nyiyapake sajian panganan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 butternut squash
- 1/4 cup margarine
- 1/3 cup gula (coklat)
- 1/2 sendhok teh
- 1/4 cup raisins
Cara Nggawe
- Pincuk squash lan mbusak wiji. Nyelehake squash ing pot crock utawa cooker alon, banjur nambah bahan sing isih ana ing ndhuwur.
- Tutup lan masak nganti kurang saka 6 nganti 7 jam.
Resep-resep sekar vegetarian liyane:
- Sup resep kaldu acorn
- Acorn squash with stuffing cornbread
- Sungkate quinoa-stuffed squash
- Kacang acar kanthi kacang panggang vegetarian
- Acorn squash karo sesasi vegetarian "sosis"
- Squash barley-stuffed
- Sijine squash karo keju
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 187 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 94 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |