Resep gampang kanggo vegan brownies coklat super-lembab lan fudgey, nggunakake tahu minangka replacer endhog, sing uga nggawe sing super lembab!
Minangka resep vegan, coklat iki bebas susu, bebas endhog lan bebas kolesterol, lan karo sirup maple tinimbang gula, padha uga disuling-gula sing gratis, sing apik kanggo vegan sing pengin nyegah gula olahan. Gulung mudhun luwih resep resep vegan kanggo nyoba.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cup silken (soft) tahu
- 1/2 gelas banyu
- 1/2 cup maple syrup
- 1/2 cangkir bubuk coklat
- 2 tbsp. lenga sayur-sayuran
- 1 tbsp. vanila
- 1 1/4 cangkir glepung
- 1 cup gula
- 1/4 sendhok teh. baking powder
- 1/4 sendhok teh. uyah
- Opsional: 1/2 cup walnuts disigar
Cara Nggawe
- Pre-panas ing oven nganti 350 derajat lan lenga goreng karo baking pan.
- Ing blender utawa panganan prosesor, proses tahu tahu , banyu, sirup maple, coklat, minyak lan vanila nganti alus.
- Ing mangkuk gedhe, campuran bahan sing isih ana, kajaba kacang.
- Gabungke bahan-bahan sing garing kanthi bahan-bahan sing lembab, aduk kanthi apik kanggo gabungke. Muter alon-alon ing walnuts.
- Tuangkan adonan menyang pan baking lan bakar nganti luwih saka 40 menit. Sekeca!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 191 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 170 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |