Krim iki saka kacang abang ijo sing diarani zoldbab leves - bisa dipangan panas utawa adhem. Salah siji cara, kuwi migunani kanggo kacang ijo mangsa panas. Sampeyan bisa nggawe karo kacang seger kapan wae taun, nanging ana sing khusus babagan pametengan musim panas.
Ndadekake 4 nganti 6 servings.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kg kacang buncis seger sing seger, dipotong dadi 2-inch
- 6 cangkir + 1/4 cup banyu
- 1 sendok teh uyah utawa kanggo rasa
- 2 sendok makan mentega
- 2 sendok glepung
- 1/4 sendok teh mrico
- 1/2 sendok teh manis utawa panas paprika Hungaria
- 1 tuwung krim cukur
Cara Nggawe
- Ing oven Walanda utawa panci gedhe, nggawa kacang ijo, 6 cangkir banyu, lan 1 sendok teh uyah menyang godhok. Ngurangi panas kanggo ngiris, nutupi lan cook nganti al dente .
- Sauntara, ing medium skillet, nggawe roux (dikenal minangka rantas ing Hungaria) kanthi nggoleki glepung ing mentega nganti werna ambar sing cahya. Tambahake paprika, paprika lan banyu 1/4 cangkir kanggo wajan, aduk nganti alus.
- Ngombe campuran krim sing ora nguntungke karo cairan panas sing panas. Banjur pindhah menyang wajan karo kacang ijo, whisking nganti alus. Maneh nganti duduh kaldu thickens, 5 nganti 8 menit, nanging aja nganti godhok. Ngawula panas utawa digodhog.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 275 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 33 mg |
| Sodium | 644 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 8 g |