Sampeyan dianjurake yen sampeyan nggunakake spiralizer utawa blendangan celup menyang pot (yen sampeyan ora duwe, lan sampeyan seneng pureed soup lan sauces, iku investasi gedhe) kanggo nggawe iki sayur-sayuran alus pureed prasaja.
Sampeyan ora perlu spiralizer kanggo nggawe iki, lan sampeyan bisa nggawe iki karo sayuran sing duwe ing tangan - mung chop munggah lan simmer nganti tender, banjur murni.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 cangkir macem-macem sayuran disigar, kayata kentang manis, kentang biasa (Idaho, kabeh-tujuan, Yukon, abang, putih, dll) butternut squash, zucchini, bawang
- 8 cangkir kurang sodium pitik utawa sayur-sayuran sabun
- Garam lan mrico kanggo rasa
- Setengah tuwung krim abot (opsional)
Cara Nggawe
- Ing pot gedhe, gabungke sayuran lan duduh kaldu. Bawane panas ing panas, ngurangi panas, lan simmer ditutup, nganti kabeh sayuran banget alus.
- Nggunakake blender rendhem, sajrone godhonge nganti alus, bumbu karo uyah lan lada.
- Nglakoake krim yen pengin, lan sajroning panas ing mangkuk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 272 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 22 mg |
| Sodium | 1,090 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 8 g |