Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter
- 1 wortel wortel (irisan 1/8-inch dadu)
- 1/2 gelas celery (irisan dering 1/8-inch)
- 1/2 tuwung bawang (disigar)
- 6 tablespoons glepung
- 3 cangkir kaldu ayam
- 3 cangkir setengah setengah
- 2 kilogram keju (dipotong ing kubus cilik)
- 1 tablespoon parsley (seger, disigar)
- Garnish: potong Jalapeno irisan utawa irisan-irisan mrico lancip abang
Cara Nggawe
- Nyawisi mentega sajrone stockpot utawa oven ing Walanda liwat panas kurang. Tambahake wortel, bawang, lan celery kabeh sakaligus lan sauté nganti lembut.
- Tambah glepung lan aduk nganti glepung ditambahake dadi butter.
- Masak nganti dicampur wiwit ngowahi werna coklat cahya (roux cahya).
- Tambah panas menyang medium-dhuwur lan nambah duduh pitik sing sethithik ing wektu. Terus masak lan aduk karo whisk nganti basa kandel yen dibentuk.
- Tambah setengah lan setengah, ati-ati supaya ora godhok mau.
- Tambah keju, aduk nganti cubes dicampur. Yen banget kandel, tambah setengah setengah setengah utawa susu tipis.
- Sadurungé bantu nambah parsley. Garnish karo irisan mrico jalapeno utawa irisan irisan paprika abang sing dipanggang.
Sampeyan uga bisa Kaya
Cauliflower and Cheese Soup, Slow Cooker
Brokoli Keju Sup
Resep Keju Kukus Brokoli Gampang, Cooker Slow
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 534 |
| Lemak total | 35 g |
| Saturated Fat | 22 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 110 mg |
| Sodium | 2,318 mg |
| Karbohidrat | 29 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 28 g |