Resep sup ayam sing banget nutriti, digawe karo godhong bayam seger. Susu iki misuwur banget ing Masakan Cina Wétan .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 6 ons kulit tanpa kulit, boneless, dhadha
- 1 sendok teh anggur beras Cina utawa sherry garing
- 3/4 sendok teh gula
- 1 sendok teh minyak wijen, utawa sing diperlokake
- 1/2 kilogram godhong bayam seger
- 4 cangkir stock hayam, utawa 4 cangkir kaleng ayam storebolet dicampur karo 1 gelas banyu
- 1 Slice jahe
- 1 sendok makan kecap
- Garam lan / utawa mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Jemur dhadhan pitik, garing, lan tuwuh ing potong tipis kira-kira 2 inci dawa lan 1/8-inch nglukis. Ing mangkok medium, nambah anggur beras, 1/2 sendok teh gula lan sawetara tetanduran lenga wijen kanggo potong ayam. Marinate pitik kanggo 20 menit.
- Nalika pitik ngiris, nyiapake godhong bayem. Wisuh godhong bayem lan gandhewa batang. Godhok godhogan ing pot banyu panas sing nggodhok kanggo 1 - 2 menit, utawa nganti godhong nguripake ijo sing padhang. Gosok godhong blanched sedhela ing banyu kadhemen dhisik kanggo mungkasi proses masak, lan banjur nglakoni kanthi saksama.
- Nggawa stoking pitik utawa duduh pitik lan banyu menyang godhok. Nggawe ing kecap lan sisa gula 1/4 sendok teh.
- Nambahake roti ayam. Banjur bali menyang godhok lan cook nganti pitik dadi putih lan masak. Nambah godhong jahe lan bayem lan nggawa bali menyang godhok. Nggawe ing kecap asin. Rasakena lan atur bumbu yen dikarepake. Ngawasi panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 164 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 36 mg |
| Sodium | 1,107 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 17 g |