Punika roti pisang ingkang remen saking Mitzi, digawe nganggo kripik coklat lan pisang goreng mashed. Kripik coklat nambah rasa coklat sing cukup kanggo roti. Yen sampeyan seneng kue ing roti gedhang, aran bisa nambah 1/2 cangkir pecan utawa walnut.
Apa pisang sampeyan isih tetep gawe roti pisang? Punika salah siji cara kanggo ngrampungake kanthi cepet banget. Selehake pisang sing ora prasahe ing sheet baking foil lan di bake ing oven 350 ° F nganti 15 menit, utawa nganti ireng.
Related
Bawang Peanut Butter
Banana Roti karo Cream Keju
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung gula granulated
- 4 ons mentega, lunak
- 1 1/2 gelas pisang mashed
- 2 endhog gedhe
- 2 teaspoons vanilla extract
- 2 gelas kabeh-waé glepung
- 1 1/2 sendok teh baking powder
- 1 sdc baking soda
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 cangkir coklat semisweet
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 325 ° F (165 ° C / Gas 3). Pelumas lan glepung roti ukuran 9-by-5-by-3-inch.
- Gula krim lan mentega; Beat ing pisang mashed, endhog, lan vanilla.
- Gabungke bahan-bahan sing garing lan aduk nganti dicampur dhisik nganti dibakar.
- Melu ing coklat coklat nganti digabungake.
- Tuangake adonan menyang pan sing disiapake. Nutup kothak kanthi kothak aluminium foil.
- Panggang ing preheated oven 30 menit. Copot foil lan terus kanggo baking 30 nganti 40 menit utawa nganti tes kayu dipasang.
- Kendi ing panci ing rak sajrone 10 menit banjur copot roti saka ing panci kanggo ngadhepi sadurunge ngiris.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 285 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 96 mg |
| Sodium | 316 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |