Stroberi sorbet ing taman-seger iki menehi corak sing enom ing stroberi klasik, manis sorbet. Iku uga diwenehake minangka nyegerake sore panas utawa gawe rusake langit-langit sing nggegirisi nalika mati mangsa. Kanggo njamin rasa seger saka roso tembaga, pastekake nggunakake woh wohan beri seger kanggo resep iki, kaya stroberi sing beku asring kurang ing rasa.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/3 cup gula (granulated)
- 4/5 cup water
- 2 sendok godhong basil (dicincang coarsely)
- 3 1/2 cangkir strawberries (hulled, pureed, and strained)
- 1 sendok teh jus lemon seger
- 2 tablespoons vodka (utawa anggur Berry)
- Garnish: godhong basil seger
Cara Nggawe
- Carane nggawe fresh strawberry basil sorbet:
- Ing saucepan cilik, nggawa gula lan banyu menyang godhok. Kurangi panas lan panas, ditemokake, nganti kurang luwih 5 menit, nganti campuran nyuda volume lan ngetokake. Nambah basil ing sirup lan nyampur sirup ing paling sethithik 30 menit, nganti rada adhem.
- Tuang sirup basil sing disemprotake liwat sieve bolong sing alus, mbuang basil kasebut. Ngolah sirup sing diinfus, strawberries, jus lemon, lan vodka (utawa anggur berry) ing blender nganti campuran alus.
- Freeze strawberry basil puree sajrone pembuat es krim miturut instruksi pabrikan lan dekorasi prodhuk sing wis rampung karo rwaning basil seger, yen pengin.
Ngatur sugge stions:
- Chantilly krim
- A trio sorbets: strawberry basil, lemon, lan coklat
- Nganggo cangkir ing tuwung
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 97 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 22 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 1 g |