Kanggo rasa panas, ora ana masalah apa mangsa, nggawe resep sorbet blackberry iki. Nganggo gula rada kurang saka versi liyane, saéngga rasanya dadi siji saka irisan-irisan sing murni, seger.
Wigati Cook : A tablespoon saka vodka ditambahake sorbet kanggo gawé kualitas airy ing produk rampung. Sampeyan bisa uga dilirwakaké, nanging sorbet bakal luwih tèkstur minangka asil.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 cangkir ireng seger (sulih woh wohan beri beku)
- 1/2 gelas banyu
- 1 sendok teh jus lemon
- 2/3 cup granulated sugar
- 1 sendok teh vodka
Cara Nggawe
Campur ireng, banyu, lan jus lemon ing dhuwur nganti campuran alus. Transfer woh wohan beri lan jus menyang saucepan gedhe lan aduk ing gula. Nggawa campuran berry mung menyang godhok lan langsung nyopot saka panas. Ngidini woh wohan beri adhem ing suhu kamar suwene 5 menit, banjur pencet ing saringan bolong. Buang pepe sing berry, lan campuran puree karo vodka.
Sijine campuran kanggo ngombe lan banjur beku ing pembuat es krim miturut instruksi pabrik.
Resep sorbet iki nggawe 8 porsi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 131 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Karbohidrat | 31 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 2 g |