Iki minangka cara sing éca kanggo nggunakake daging sapi panggang. Bebas bae kanggo ngganti jumlah mayonnaise kanggo nambah rasa.
Tinimbang nggawe sandwich, sampeyan bisa nyebarake krupuk kanggo partai, bebarengan karo trikatuka disigar ing sajian sing kapisah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter daging sapi panggang (masak)
- 1/4 tuwung bawang bombay dicincang
- 1/4 cangkir celery coarsely disigar
- 1/2 cup pickles (roti lan mentega)
- 1/2 nganti 1 tuwung
- mayonnaise
- Opsional: 1 jus jeruk (utawa kanggo rasa)
- Opsional: bubuk bawang bombay 1/2 sendok teh
- 1/8 sendok teh mrico ireng anyar
- 1/4 sendok teh uyah (utawa kanggo rasa)
- 1/2 cangkir ireng bawang (iris, kanggo topping)
- 6 godhong lettuce (kanggo topping)
- 12 irisan gandum utawa roti putih
Cara Nggawe
- Sijine daging sapi lan bawang, celery, lan pickles liwat grinder daging nganggo piring kasar. Utawa, bahan-bahan utawa proses ing prosès pangan nganti disaring.
- Transfer daging sapi lan sayuran minced ing mangkuk lan tmbhuk setengah tuwung mayonnaise, wêdakakêna bawang bombay, yen nganggo, mrico ireng, lan uyah. Nambah mayonnaise lan sawetara jus pickle kanggo moisten minangka dikarepake.
- Kanggo sandwich, roti panggang, yen pengin, banjur disebarake karo butter cilik utawa mayonnaise. Nambahake godhong lontar lan banjur nyebarake lapisan daging sapi sing nyebar liwat lettuce. Ndhuwur kanthi irisan bawang merah.
Tip lan Variasi
- Penyebaran iki uga ndadekake panyebaran appetizer apik. Nyebar ing krupuk, crouton gedhe , irisan rye partai, utawa babak melba. Ndhuwur kanthi irisan irisan alus utawa irisan irisan utawa irisan zaitun.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 408 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 79 mg |
| Sodium | 479 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 25 g |