Spoon sauce rhubarb manis iki liwat pancake utawa wafel, utawa digunakake minangka saus es krim.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound rhubarb (ngiris)
- 1 1/4 cup sugar (nggunakake kurang yen rhubarb relatif manis)
- 1 tablespoon cornstarch
- Opsional: 4 irisan pewarna pangan abang
Cara Nggawe
- Ing saucepan medium, gabungke perkawis rumput kanthi ukuran 1/2 inci.
- Tambah gula; nggawa menyang godhok. Anget panas lan simmer nganti 10 nganti 15 menit, utawa nganti rhubarb lembut. Ngomong sok-sok lan nambah banyu luwih akeh yen perlu.
- Sendok menyang wadhah blender; campuran nganti dicampur alus.
- Tambah cornstarch lan sawetara tetes pewarna panganan abang, utawa nganti werna sing dikarepake ditindakake.
- Mbalikake campuran kecap asin menyang saucepan lan diobong; ngurangi panas lan simmer nganti thickened.
- Sijine sauce liwat pancake, puding roti, kue pound, utawa es krim.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 48 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |