Kue apel sing ngicipi sing gedhe iki dipanggang ing pan baking rectangular , sing paling dhuwur karo krim frosting. Pencuci mulut sing cepet iki cocok kanggo hiburan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 endhog
- 2 cangkir gula
- 1/2 tuwung minyak nabati
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 2 cangkir
- glepung kabeh-tujuan
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 sdc baking soda
- 2 teaspoons
- kayu manis
- 1/4 sendok teh nutmeg
- 4 cangkir apples (dikupas lan diced)
- 1 tbsp walnuts (dicincang)
- Kanggo Cream Frosting Keju:
- 1 paket / 3 ons keju krim alus
- 3 sendok mentega (lunak)
- 1 potong uyah
- 1/2 séndok vanilla
- 1 1/2 gelas gula pasir
Cara Nggawe
- Beat endhog nganti cahya lan alus.
- Mboko sithik nambah gula, minyak lan 1 sendok teh vanila.
- Ing mangkuk kapisah, sift bareng glepung, 1/2 sendok teh uyah, soda manggang, kayu manis, lan pala. Ngaduk ing dicampur pisanan.
- Nglakoake apel lan walnuts.
- Masangi pan baking greased 13x9x2-inch lan panggang ing 350 F sajrone 45 menit.
- Ayo kue kelangan ing pan ing rak kanggo 10 nganti 15 menit sadurunge frosting.
Cream Keju Frosting
- Gabungke kabeh bahan ing mangkuk campuran.
- Beat nganti Gamelan.
- Nyebar liwat kue sing digawe adhem.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 342 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 37 mg |
| Sodium | 213 mg |
| Karbohidrat | 46 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |