Apa sampeyan ngrokok utawa nyemprotake roti panggang, marinade iki bakal nambah akeh rasa lan bantuan supaya tender daging.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir anggur abang
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 1 1/2 tablespoons mustard
- 1 1/2 tablespoons
- jus lemon
- 1 tablespoon
- cuka anggur
- 1 tablespoon horseradish
- 1 1/2 sendok teh uyah
- 1 sendok teh cayenne mrico (nggunakake kurang utawa ora ngetokake yen disenengi)
- 1 sendok teh bubuk bawang
- 1 sendok teh bubuk bawang
Cara Nggawe
1. Nyampur kabeh bahan bebarengan. Pour over brisket lan marinate sewengi ing kulkas, ngowahi sok-sok.
2. Copot beku saka marinade lan copot marinade tetep kanggo 5 menit kanggo digunakake minangka mop . Campuran bakal tetep nganti 1 minggu ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1308 |
| Lemak total | 109 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 79 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,833 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |