Gunakake sedhep saka saus krim sing sugih lan enak kanggo nggarap panggang utawa panggangan iwak utawa panganan segara, utawa drizzle sawetara tomat ireng goreng utawa irisan terong kanggo nggawe panganan sing apik banget utawa péso pinggiran.
Iku saos gedhe sing kudu ing tangan. Nggawe ekstra lan beku ing wadah cilik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega
- 2 sendok glepung
- 2 bawang ijo, kanthi 2 inci ijo, irisan tipis
- 1 sendok teh disigar godhong parsley
- 4 ons lump crabmeat
- 1/4 cup sherry garing
- 2 cangkir abot whipping cream
- 1 1/2 sendok teh Cajun utawa Creole, utawa kanggo rasa
- 1 sendok makan tomat
- uyah lan lada, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Nyawisi mentega ing saucepan sing panas banget; aduk ing glepung, bawang, lan parsley. Masak, aduk, nganti 5 menit.
- Tambahake sherry lan crabmeat menyang campuran glepung; ngetokake krim sing luwih cepet, aduk terus. Ngaduk ing bumbu Cajun lan tempel tomat. Simmer kurang luwih 5 menit kanggo nyuda rada.
- Rasa lan atur bumbu, nambah uyah lan lada, yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 296 |
| Lemak total | 26 g |
| Saturated Fat | 16 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 85 mg |
| Sodium | 322 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 6 g |