Nedha isuk ono gampang karo keju panggang lan sugih sing sugih! Alpha Tolman Keju alpine Gaya Alpine ing Jasper Hlm melts apik bareng karo endhog utawa scrambled irisan seger tomat salted. Toast Texas jagung mbantu njaga kabeh sing wis dicampur lan Garlic Habanero Hot Sauce nambahi zing ekstra rasa lan mbantu awake kuncup ing wayah esuk. Sandwich iki mesthi nggawe sarapan luwih menarik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 irisan Texas Toast
- 3 nganti 4 ons Alpha Tolman (dening Jasper Hill, grated)
- 4 irisan tomat
- 2 endhog (
- kanthi cepet )
- 1 sendhok teh. chives (sacoro apik disigar)
- 2 sendhok teh. butter (salted)
- Opsional: saus panas kanggo rasa (Linda Melinda Habanero Hot Sauce)
Cara Nggawe
- Miwiti kanthi masang setengah keju menyang siji roti panggang Texas. Sabanjure, tomat sampeyan nganggo andhuk kertas kanggo mbusak keluwihan sing abot lan sprinkle karo uyah. Lay tomat kasebut ing ndhuwur lan banjur tutup nganggo endhog utawa scrambled chives. Tambah sisa keju ing ndhuwur lan rampung kanthi nambah potongan roti sing isih ana. Gesang loro-lorone karo salted butter lan disisihake.
- Ing panci wajan sing sederhana, tambah roti sandwich lan diisi panas nganti medium. Sijine keju panggang kanggo panas ing pan lan cook nganti siji sisih wis dadi coklat-keju lan keju wis mulai nyawiji. Ing titik iki, lunga sandwich lan baleni nganti loro-lorone padha dirungkebi lan keju wis ilang. Cepet saka panas lan supaya njagong sajrone menit supaya keju bisa ngetokake serep lan rasa bisa intensif. Cut ing setengah lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 348 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 437 mg |
| Sodium | 367 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 19 g |