Kene carane nggunakake setengah saka kue campuran roti kanggo nggawe kue sing luwih cilik. Simpen liyane kanggo wektu liyane! Resep gampang iki pilihan sing apik yen sampeyan duwe kulawarga sing luwih cilik, utawa yen sampeyan mung perlu nggawe kue sing cilik kanggo resep liyane, kayata kue trifle utawa kue .
Sampeyan bisa ngatur resep iki kanthi aduk ing jumlah cilik saka bahan liyane; kira-kira setengah tuwung. Sampeyan bisa nambah sawetara kripik coklat, kacang, ceri garing utawa cranberry, sprinkles, utawa apa wae sing pengin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1-3 / 4 cangkir campuran saka kue campuran 18-ons
- 2/3 cangkir cair, banyu utawa susu utawa jus woh
- 1/4 cup oil
- 1 endhog
Cara Nggawe
1. Preheat oven nganti 350 ° F. Semprotake kothak 8 "kothak utawa bunder karo wedhi baking nonstick sing ngandhut glepung lan disisihake.
2. Ing mangkok medium, gabungke campuran jajan, cair, lenga, lan endhog; campuran nganti dikombinasi, banjur ngalahake 1 menit kanthi kacepetan medium. Panggang adonan jajan menyang pan disiapake.
3. Panggang kanggo 25 nganti 35 menit utawa nganti tusuk dipasang ing tengah kue sing metu resik. Kue uga kudu narik adoh saka sisi pan.
4. Supaya kue kerep rampung ing rak kawat, banjur beku utawa debu kanthi gula bubuk. Aku seneng nganggo kabeh sing bisa beku ing kue cilik iki!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 604 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 71 mg |
| Sodium | 2,515 mg |
| Karbohidrat | 97 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 34 g |