Ndhuweni Calvados lan pitunjuk lemon nggawe resep sorbet sing fantastis kanggo ngawula ing pesta nedha bengi lan kesempatan khusus. Sijine kasebut minangka panganan cuci mulut cahya utawa minangka pembersih lontar sing ora dikarepake antarane kursus. Punika diprayogakake ing Brittany lan Normandia .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/3 tuwung peeled, apple tart dicincang (1 gedhe)
- 3 banyu cangkir
- Setengah tuwung granulated gula
- ¼ tuwung jus lemon
- ¼ sendok teh lemon zest
- ¼ cup Calvados (utawa brandy apel)
Cara Nggawe
Ing saucepan medium liwat panas medium, nggawa apel disigar, banyu, lan gula menyang simmer. Nutupi telusur, ngetokake panas rada, lan cook nganti meh 15 menit, nganti apel banget tender. Buang saka panas lan adhem dicampur karo suhu kamar. Tambahake jus lemon, lemon zest, lan Calvados, lan aduk dicampur kanthi sak tenane. Isi nganti suwe banget, nganti meh 2 jam. Beku ing pembuat es krim miturut instruksi pabrik.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 126 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |