Iki minangka resep pheasant sing prasaja lan enak sing nggunakake anggur, jeruk lan papak minangka komponen rasa dasar. Sampurna kanggo acara-acara khusus lan malah luwih apik dilayani karo sayuran panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 (2 nganti 3 kilogram)
- pheasant
- 1/2 gelas anggur abang
- 1/4 cangkir jus lemon
- 3 tablespoons parsley seger (kira-kira disigar)
- 2 cloves papak (minced)
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico
Cara Nggawe
- Bilasake pheasant lan pat garing nganggo handuk kertas. Njupuk gunting pawon utawa piso sing cetha lan gulung pheasant menyang papan. Papan ing plastik tas resealable.
- Gabungke bahan sing isih ana ing mangkuk campuran cilik.
- Tuangake campuran liwat pheasant, tas segel, lan marinate ing kulkas nganti 3 nganti 6 jam.
- Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur.
- Buang pheasant saka tas plastik, marinade. Roti-potong ing rak grill entheng lan diidini kanggo masak nganti 15 menit, sok-sok nganggo marinade.
- Kurangi panas lan terus ngeculake 15 menit liyane. Buang sisa marinade sawise titik iki. Sing manuk masak nganti total 1 jam utawa nganti suhu internal nganti 165 F.
- Sawise masak, pindhah saka panas, supaya ngaso nganti 5 menit, ngukir lan ngawula nganggo masakan sisih favorit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 689 |
| Lemak total | 34 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 202 mg |
| Sodium | 109 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 76 g |