Ing twist sing menarik lan trep, ing kene ana loro ombenan sing digawe kanthi papat padha. Sing sampeyan pilih bakal digandhengake yen sampeyan nggoleki basa sing kuat utawa sing luwih fokus ing herba lan jeruk.
Resep Cocktail kaget yaiku sing pisanan, lan biasane iki kanggo rum Jamaika. Iki cenderung luwih asin, sanajan sampeyan duwe rum favorit sing sugih ing rasa, aku ngajak sampeyan nggunakake sing.
Nalika nerangake bahan-bahan liyane, aku banget menehi rekomendasi jus jeruk sing enak. Bahan iki minangka tulang punggung saka minuman sing nyedhiyakake kabeh lan nyawiji apik karo caraway kummel kasebut.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- rum
- 1/2 ons kummel
- 1/2 ons
- jus jeruk
- 1 dash
- pimento drum
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 151 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 6 g |