Kue coklat peteng sing prasaja iki ndadekake topping es es krim sing enak, utawa drizzle rada liwat kue utawa cheesecake. Resep iki sederhana, cepet lan enak.
Sampeyan uga seneng resep-resep iki:
- 5 Minutes Chocolate Sauce Homemade
- Swiss Chocolate Sauce
- Fudge Nut Sauce
- Butterscotch Sauce
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kotak cokelat tanpa gula, pecah
- 1/3 banyu tuwung
- 1/2 cup granulated sugar
- 3 sendok mentega, ngetokake potongan cilik
- 1/2 séndok vanilla
Cara Nggawe
- Sijine coklat lan banyu ing saucepan medium abot. Masak sajrone panas, aduk, nganti cokelat dicairke lan dicampur karo banyu, watara 3 menit.
- Tambah gula; terus nggarap kanthi panas sing kurang, aduk terus, nganti gula bubar, kira-kira 4 nganti 5 menit.
- Buang saka panas lan aduk ing butter nganti dilebur lan dicampur. Gosok ing vanila lan sajroning atur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 274 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 13 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |