Sampeyan bisa ngganti apa wae kanggo sayuran campuran beku ing resep lima ramuan apik iki kanggo Easy Crockpot Meatball Soup. Coba tambah irisan wortel, sawetara bawang sing disigar, mbok menawa kentang sing disigar utawa loro.
Sampeyan bisa nggawe Bakso Gampang dhewe tinimbang mundhut beku sing wis suwe dibutuhake yen sampeyan pengin. Bakso kudu beku nalika ditambahake menyang kompor, supaya luwih cepet, supaya sampeyan bisa nggunakake versi gawean.
Amarga resep iki minangka sup, iku banget sabar. Iki tegese sampeyan bisa nggawe akeh owah-owahan lan resep isih bisa digunakake lan dadi éca. Yen sampeyan nyerang kombinasi sing disenengi, pancen kudu nulis, supaya sampeyan bisa ngasilake.
Lan nyenengake nyobi karo sup permen alon. Ana kemungkinan tanpa wates lan kombinasi!
Kabeh sampeyan perlu ngawula nganggo sup iki yaiku salad ijo lan mbok menawa sawetara gulungan, scone, utawa breadsticks. Muter maneh, ngendhokke lan nikmati sajian sing gampang iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 (16 ons) tas beku sing diisi beku
- 2 (14 ons) tin kental kaleng sapi
- 1 tuwung banyu
- 2 14 ons kaleng diced tomat karo herbs (undrained)
- 1 (16 ons) tas sayuran campuran beku
- 1 tseaspoon pepe godhong thyme
- 1/8 sendhok teh. mrico
Cara Nggawe
Gabung karo bakso beku, duduh kaldu, banyu, lan tomat ing 3 nganti 4 crockpot quart.
Tutup lan masak nganti kurang luwih 8 nganti 10 jam utawa nganti bola bakar malang nalika ditusuk garpu. Nibble ing salah siji kanggo manawa iku becik lan panas.
Ngaduk ing sayuran beku, thyme, lan mrico lan campuran uga. Nutup lan masak ing dhuwur sajrone jam 1 nganti nganti sayuran sing thawed lan panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 235 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 39 mg |
| Sodium | 952 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 12 g |