Ing jaman kepungkur, sapi-sapi ing Lembah Santa Maria, ana ing sawijine panggon makan tradisional sing diarani Santa Maria Barbecue. Ing dina iki, tradisi iki kalebu daging sapi panggang tri-tipis , kacang buncis, lan salad. Iki gaya gedhe kanggo cookout lan cara prasaja kanggo nyiapake sajian utama.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 nganti 3 kilogram (1 nganti 1,3 kg) panggang daging sapi tri-tip
- 2 teaspoons (10 ml) uyah
- 2 teaspoons (10 ml) wêdakakêna bawang
- 2 teaspoons (10 ml) gula
- 2 sendok teh (10 ml) mrico ireng
Cara Nggawe
1. Gabungke seasonings lan sprinkle liwat permukaan tri-tip daging sapi. Cawisake nganti kira-kira 30 menit.
2. Preheat grill menyang suhu dhuwur. Selehake tri-tip ing panggangan panas lan searh ing permukaan sakitar rong menit saben sisih. Pindhah adoh saka suhu dhuwur utawa ngurangi geni sing kurang lan terus nganti rampung. Iki luwih disenengi kanthi tutup kanggo nyegah kobong utawa overcooking nanging iki nganti pranatan sampeyan adhedhasar peralatan sampeyan.
Apa sing dikarepake yaiku suhu grilling watara 300 derajat F (150 derajat C). Terus masak nganti daging wis nyedhaki doneness sing dikarepake lan ilang saka panggangan. Rencana babagan 45 menit total wektu masak nanging tetep mripat ing daging. Daging sing luwih apik iki kudu dilayani kanthi langka.
Tradisional iki tri-tip digorengake liwat ara-ara kayu abu-abu lan areng panggang kanthi grates sing luwes. Daging wis diubengi ing geni, banjur grate dibesakake kanggo ngidinake daging supaya manggang alon nganti rampung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 420 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 169 mg |
| Sodium | 895 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 55 g |