Resep kanggo gibanica basa salty (gurih) yaiku campuran saka keju lan krim sing ora nguntungke ing antarane lapisan adonan filo sing dipanggang nganti coklat lan crispy. Maca iki Gibanica Tell-All.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 endhog gedhe
- 1/2 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 1 sendok teh uyah
- 1 tuwung krim cukur
- 2 kilogram keju keju
- 8 ons (2 teken) mentega cair
- 1 pound thawed filo dough
Cara Nggawe
- Oleshe panas nganti 325 derajat. Ing mangkuk gedhe, ngalahake endog nganti cahya lan alus. Tambah glepung lan uyah lan aduk sak tenane. Tambah krim lan keju sing ora nguntungke lan gabungke.
- Ririkake sikat telusur kanthi 13x9 inci kanthi mentega cair. Nyelehake 2 lembar adonan filo ing panci lan remot entheng karo butter sing ilang. Nyebar kira-kira 6 sendok keju ing ndhuwur. Baleni karo 2 lembar filo lan 6 campuran spoons keju, diakhiri karo 2 lembar filo. Tuck ing ends, yen perlu. Sikat nganggo sisa butter. Panggang 1 jam. Ayo ngadeg 20 menit. Cut menyang squares lan ngawula anget.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 636 |
| Lemak total | 41 g |
| Saturated Fat | 21 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 210 mg |
| Sodium | 918 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 22 g |