Nalika sampeyan nggawe bayam creamed ing cooker alon, wis kabeh krim kaya sugih sing sampeyan njaluk karo resep biasa, nanging iku supaya gampang nggawe. Resep iki mung njupuk watara 10 menit wektu nyiapake aktif kanggo nyiapake. Yen sampeyan lagi sibuk, sampeyan bisa masak bayam iki ing dhuwur. Iku bakal entuk wae nganti 1 nganti 3 jam, gumantung kepiye carane panas cooker alon entuk.
Sajati minangka sisih karo kabeh saka daging sapi menyang daging babi kanggo pitik. Kadhangkala, aku uga ngladeni kangkung bayam iki minangka saos sing dipanggang karo spageti utawa linguine. Sijine keju parmesan luwih cilik ing ndhuwur, lan sampeyan wis entuk sajian lengkap.
Resep bayam anak-anak sampeyan bakal tresna
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 ounces beku bayam sing disemprot, dibakar lan garing
- 1 endhog gedhe, diantemi
- 1 tuwung keju ricotta (part-skim is okay)
- 4 ons keju krim, Cut menyang celah
- 2 tablespoons. butter, Cut menyang potongan
- 1 sendok tbsp bawang putih sacoro apik
- 1/2 sendok teh uyah halus
- 1/2 sendok teh mrica ireng anyar
- Dash saka flakes mrico abang
- 1 tuwung keju parmesan parut
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh úa, kajaba keju parmesan ing kompor sing alon. Goseni kanthi apik.
- Angkat keju parmesan ing ndhuwur. Penutup, lan masak nganti kurang luwih 4 nganti 6 jam, aduk ing tengah dalan. Utawa masak ing dhuwur kanggo 1 nganti 3 jam.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 305 |
| Lemak total | 23 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 209 mg |
| Sodium | 668 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 18 g |