Mangsa salsa minangka topping sing paling misuwur kanggo iwak panggang ing restoran, nanging ora umum ing omah, sing dadi malu amarga gampang banget. Topping tropis lan tangy punika cocok kaliyan iwak berasap.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Mangsa Salsa:
- 1 masak mangga (peeled, seeded, lan diced cilik, sekitar 1 1/2 cangkir)
- 2 sendok mrico cabe merah, (diced alus)
- 2 sendok bawang bombay (bawang putih halus)
- 1 sendok teh jalapeño (dideleh lan dicelup)
- 2 sendok teh jus jeruk seger
- 2 tablespoons cilantro seger (dicincang)
- 1 cangkir beras cuka
- 1 liter minyak zaitun
- 1/4 sendok teh jinten
- Opsional: jiwit saka cayenne
- Dash saka garam halal kanggo rasa
- 6 (6-7 ons) salmon fillets (boneless and skinless)
- 2 teaspoons uyah halus
- 2 teaspoons minyak sayur
- Garnish: wedge jeruk
Cara Nggawe
1. Nggawe salsa: Ing mangkok medium, gabungke mangga, campur abang mrico, bawang abang, jalapeno, jus jeruk, cilantro, cuka beras, minyak zaitun, cumin lan cayenne. Mangsa kanggo rasa karo uyah. Tutup lan cedhak. Ayo dicampurake ing suhu kamar kanggo 30 menit sadurunge dilakoi. Tali sadurunge nggunakake.
2. Goseni salmon fillets entheng karo lenga sayur-sayuran, lan akeh mangsa loro-lorone karo uyah.
3. Mangan panas panggangan gas nganti medium-dhuwur utawa nyiapake geni areng cukup dhuwur. Panggang salmon kanggo 5 nganti 7 menit saben sisih nganti entheng dipanggang lan masak menyang doneness sing dikarepake.
4. Ngawasi salmon karo salsa mangga lan irisan jeruk.
Cathetan lan Tip resep
• Salsa mangga uga gedhe dilayani karo pitik lan daging babi.
• Cuttin
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 137 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 22 mg |
| Sodium | 823 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 9 g |