Iki salmon asap sing gampang lan resep krim roti keju krim sing adhem cepet lan gampang kanggo pesta teh sore utawa sore siang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 roti putih (kayata roti buttermilk)
- 1/2 cangkir keju krim (sekitar 1/3 wadhah 12-ons krim keju)
- 1/2 pound smoked salmon (thinly sliced)
- Jus lemon, kanggo rasa
- Garam lan
- mrico , kanggo rasa
- Parsley garing utawa paprika, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Kanggo saben irisan roti irisan, disebarake irisan roti ireng kanthi keju krim.
- Nutupi salah siji roti isi roti irisan karo irisan salmon.
- Mangsa karo jus lemon lan rempah-rempah / tanduran.
- Lebokna potongan irisan, Cut tipis lan irisan sandwich diagonally kaping loro kanggo nggawe papat segi telu sandwich .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 47 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 14 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 2 g |