Ora ana alesan ora kanggo cook kabeh meal ing Panggangan! Sijiki panggang " au gratin " iki karo protein sing paling disenengi. Pepaya daging babi lan lonceng nambahake werna lan tektur gedhe, nanging sing dienggo minimal lan ngresiki bisa dadi bagian paling apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 medium bawang (halved lan thinly sliced)
- 1 1/2 kilogram (610 g)
- Yukon Gold potatoes (banget irisan irisan)
- 1 1/3 cangkir (320 mL) keju cheddar sing cendheg cemeng
- 1/3 tuwung (80 mL) daging babi asli
- 1/3 cangkir (80 mL) lada mrico (dicincang)
Cara Nggawe
1. Semprulake telusur 9 x 9 x 2-inch kanthi bebas karo semprotan masak nonstick. Nyelehake setengah bawang, kentang, keju, daging babi, cabe paprika lan uyah bawang putih ing wajan. Baleni lapisan.
2. Nutup tightly karo foil lan nempel ing panas sedheng sajrone 1 jam, puteran sok-sok supaya ora panas.
Analisis nutrisi saben porsi: 140 kalori; 2,5 g lemak; 1.5 g lemak jenuh; 0 g trans lemak; Kolesterol 10 mg; 370 mg sodium; 720 mg kalium; 20 g karbohidrat; 1 g serat; 1 g gula; 10 g protein; 2% vitamin A; 45% vitamin C; 10% calcium; 6% wesi
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 247 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 42 mg |
| Sodium | 306 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 12 g |