Gawe sandwich karo salad endhog rasa iki kanthi nggunakake roti favorit utawa roti biskuit lan godhong Lettuce. Iki salad endhog uga ndadekake nyebar gedhe kanggo appetizers. Sijine sawetara ing cracker lan ndhuwur karo caviar sethitik, irisan mateng utawa diiris olives, irisan bawang bombay abang, utawa pimiento kanggo pangan partai sing enak.
Campuran salad endhog dituduhake ing keju krim lan chive biscuit .
Deloken sisan
Telung Cara Nggawe Endhog Bakso Harduh
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 endhog gedhe
- 4 nganti 5 sendok teh mayones
- 2 nganti 3 teaspoons Dijon mustard
- 2 teaspoons chives
- 1/4 cangkir celery (sacoro apik disigar utawa diiris tipis)
- 1/8 sendok teh mrico
- Dash uyah (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Sijine telur ing saucepan; tutup karo banyu seger. Nutupi saucepan lan digawa menyang godhok lengkap.
- Cepet saka panas lan supaya ngadeg, ditutupi, watara 18 nganti 20 menit. Bilas endhog kanthi banyu adhem nganti cukup adhem kanggo ditangani.
- Peel lan endhog endhog banjur dilebokake ing mangkuk. Nambah chives lan celery sing disigar. Nglakoake 2 teaspoons sawi lan 4 tablespoons mayonnaise nganti uga campuran.
- Nambah mustard lan mayonnaise yen pengin. Tambahake mrico lan aduk ing uyah, kanggo rasa.
- Gunakake kanggo sandwich utawa hors d'oeuvres utawa dadi salad lontheon ing godhong lettuce.
Tip lan Variasi
- Tinimbang chives, nambah trikatuka utawa scallions irisan alus menyang salad endhog.
- A tablespoon saka seger disigar parsley bisa ditambahake menyang salad endhog bebarengan karo chives.
- Kanggo yolks endhog moister, ngurangi wektu ngadeg nganti meh 15 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 130 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 155 mg |
| Sodium | 175 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 5 g |