Salad kentang krim lan enak iki gampang kanggo nyiyapake lan mesthi bakal dadi penenang akeh. Aku nyaranake kualitas kue sing apik ing kulkas biru utawa sing digawe saka goresan kanggo resep iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 besar Yukon kentang emas
- 1 1/2 cup / 360 mL kualitas apik keju salad chunky biru
- 1/2 cup / 120 mL mayonnaise
- 5 potong daging babi, masak lan crumbled
- 1/4 cup / 60 mL keju biru crumbled
- 3 endhog hard nggodhog, adhem, dikupas lan disigar
- 2 godhong bawang, sakabeheng lan disigar
- 1 tablespoon / 15 ml Dijon mustard
- 2 teaspoons / 10 ml uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrica ireng
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL bubuk cabe ringan (opsional)
- 1/4 sendok teh / 1,25 ml bubuk bawang putih
Cara Nggawe
Kupas kentang lan dadu menyang potongan 1-inch. Godhok kentang ing salted water (kira-kira 1 tablespoon) nganti tender. Ngempet kentang lan ajurake menyang es es nganti 15 menit lan saluran maneh. Nalika kentang ngejang, Gabungke gaun keju biru, mayones, Dijon mustard, uyah, mrica ireng, bubuk cabai, lan bubuk bawang putih ing plastik gedhe utawa mangkok kaca. Tambahake kentang, 2 endhog, 1/2 saka keju biru crumbled, 1/2 saka trikatuka, lan 2/3 saka daging babi.
Nggabungake alon-alon. Rasa kanggo uyah lan nambahake yen perlu. Spoon salad kentang menyang sajian sajian lan ndhuwur karo bacon sing isih ana, bawang bombay, lan keju biru. Simpen ing kulkas nganti 2 jam sakdurunge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 366 |
| Lemak total | 29 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 144 mg |
| Sodium | 1,466 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 14 g |